Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1940 polska karta pocztowa z prezydentem Mościckim o ciemnozielonoszarym znaku opłaty, z nadrukiem, sygnatura (VI-1938); hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE", wysłana z Warszawy do Lublina; całostka bardzo rzadko spotykana (Mi.450 euro, Fi.1200.-); bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Lot # 12866

Auctionen 39
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 1 000 PLN
Katalog: Fi.Cp3I
Kategorie: Generalgouvernement

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück