1941 Neuengamme, papier listowy z listu napisanego 18.V, sygnatura nakładu (20000. 2.41. Kunze, Darmstadt), cenzura; dodatkowo powojenny stempelek "GESUCH/WNIOSEK" z numerem 4236 i nalepka "ZAŁĄCZNIK 617"; ślady archiwizacji; bardzo dobry stan zachowania.