górna, o wymiarach 104x128 mm wykonana piórkiem i kredkami, sygnowana "W.Urbański";
dolna, o wymiarach 127x103 mm, wykonana piórem, satyryczny podpis, sygnowana nieczytelnie, datowana Choszczno 25.IV.1942;
dobry stan zachowania;
na karcie albumowej.
Schließen: | 08.07.2024 22:00 |
Der Preis: | 1 000 PLN |
Aktueller Preis: | 1 000 PLN |
Katalog: |
Kategorie: | Gefangenlager und Interniertenpost im II Weltkrieg |
Anzahl der Gebote: | 0 Die Geschichte bietet |
Währung | Mindestgebot |
USD | ~ 256.41 $ |
GBP | ~ 204.08 $ |
EUR | ~ 235.29 $ |