Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1826 SUCHEDNIÓW, kompletny list z pełną treścią z miejscowości Siekierno do Radomia, datowany 13 października wysłany z Suchedniowa, czarny jednowierszowy stempel nadawczy (47x5mm) SUCHDNIOW; papier ze znakiem wodnym litery "W.K.WOL." i krzyż równoramienny wpisany w okrąg; adnotacja "Służba Cywilna Rządowa" zwalniająca korespondencję urzędową od opłaty pocztowej; na odwrocie (przełamana) pieczęć lakowa nadawcy "KROLESTWO POLSKIE URZAD LEŚNY ... SUCHEDNIOWSKI"; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 25828

Auctionen 119
Beobachte
Schließen: 08.07.2024 22:00
Der Preis: 250 PLN
Aktueller Preis: 250 PLN
Katalog:
Kategorie: Vorphilatelie

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet

Auktion

Mindestgebot250 PLN
Gebotsbetrag
PLN
Währung Mindestgebot
USD ~ 64.10 $
GBP ~ 51.02 $
EUR ~ 58.82 $
Zurück