Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1915 Legiony Polskie - II Brygada, formularz datowany "Kołomyja 29/III" wysłany do Krakowa, w adresie nadawcy podano pocztę polową 355, czytelna odbitka okrągłej pieczęci formacyjnej "KOMENDA ŻANDARMERYI POLOWEJ PRZY C.I K. KOMENDZIE POL. LEGIONU" (Berek P205), dwukrotnie odciśnięty dwuwierszowy w ramce informacyjny stempelek z napisami węgiersko-niemieckimi "A hadrakelt seregtől! Von der Armee im Felde"; dwuwierszowy stempel cenzury "Zensuriert. Hauptpostamt." (Berek C22); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 13497

Auctionen 118
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 300 PLN
Katalog:
Kategorie: Feldpost im I Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück