"Pejzaż z wodospadem" rysunek kredkami 210x137 mm, sygnowany i datowany 18.III, na odwrocie dwa stempelki cenzury: oflagu IIB i oflagu IVA z numerem 5 i literami "F.U."; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej.
Schließen: | Die Auktion ist beendet |
Aktueller Preis: | 600 PLN |
Katalog: |
Kategorie: | Gefangenlager und Interniertenpost im II Weltkrieg |
Anzahl der Gebote: | 0 Die Geschichte bietet |