Die Auktion endet am 02.12.2024
Zurück

Beschreibung

1945 Warszawa oskarża, 3 zł na papierze średnim drzewnym gładkim, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca W.XXVII. - znajdującym się pod 46 znaczkiem w arkuszu, również na tej poz. klasyczny błąd "belka (bomba) w oknie"; bardzo dobry stan zachowania (prawy górny znaczek z podlepką); gwarancja i opis Walocha.

Lot # 53419

Auctionen 116
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 150 PLN
Katalog: Fi.381 B1
Mi.415
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück