Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1818 kompletny z pełną treścią prywatny list datowany 10 czerwca, wysłany ze Lwowa do Steyr z Jarosławia do Przeworska, czarny obwódkowy owalny (mniejszy) stempel nadawczy z ozdobnikami LEMBERG; adnotacje: dotyczące trasy wysyłki "p Wien" i czerwoną kredką dotycząca opłaty; słabszy stan zachowania (list w kilku miejscach podklejony paseczkami papieru).

Lot # 34843

Auctionen 115
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 150 PLN
Katalog:
Kategorie: Vorphilatelie

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück