Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1919 Polska Agencja Pocztowa w Odessie, parka znaczków za 1 mk. z piątej i szóstej kolumny, z nadrukiem ODESA na bardzo się różniącym poziomie, co niespotykane na prawym znaczku szczątkowy nadruk podwójny na poziomie nadruku znaczka lewego, parka ciekawie zaprezentowana na karcie wybitnego eksponatu, piękny stan zachowania, ze zbiorów i z sygnaturą Rachmanowa, gwarancja Łaszkiewicz.

Lot # 34162

Auctionen 110
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 18 000 PLN
Katalog: Fi.5ax + 5ax Np
Mi.5 + 5
Kategorie: Postämter im Ausland 1919-1939

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück