Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1805 kompletny list z pełną treścią datowany "7 Januarij 805 Uchanie" wysłany do Bełza, na odwrocie pieczęć lakowa; to list z okresu bezstemplowego, także na obszarze Galicji Wschodniej; Uchanie (III rozbiór) to jedno z siedmiu miasteczek w Cyrkule Zamojskim (od 1809 w Księstwie Warszawskim), Bełz (I rozbiór) miasto w sąsiednim Cyrkule Żółkiewskim; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 10151

Auctionen 108
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 800 PLN
Katalog:
Kategorie: Vorphilatelie

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück