1916 Legiony Polskie - II Brygada, widokówka datowana 28/II/1916 wysłana za pośrednictwem poczty polowej 355 do Kołomyi, doskonałej jakości odbitka pieczęci formacyjnej z orłem KOMENDA KOLUMNY AMUNICYJNEJ POLSKICH LEGIONÓW" - u Berka nieopisanej!!! bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej.
Schließen: | Die Auktion ist beendet |
Aktueller Preis: | 1 000 PLN |
Katalog: |
Fi.16 |
Kategorie: | Feldpost im I Weltkrieg |
Anzahl der Gebote: | 0 Die Geschichte bietet |