Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1942 Obszary anektowane przez Niemcy, dekoracyjnie ofrankowany paczkowy adres pomocniczy o sygnaturze "T/0127" wysłany 20.6 z Poznania do Brodnicy (Strasburg in Westpreußen); znaczki skasowane dwuobrączkowym datownikiem POSEN 1 z wyróżnikiem "m"; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 31119

Auctionen 105
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 60 PLN
Katalog: Fi.AnN11a, 26, 28, 34, 37a
Mi.522a, 789, 791, 796, 799A
Kategorie: Fremde Post im II Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück