Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1950 "groszy - lokalny", Ozimek, znaczki za 15 zł Plan 6-letni z wyraźnymi czerwonymi nadrukami typu 33, list wysłany 2.1.1951 z Urzędu Pocztowo-Telekomunikacyjnego w Ozimku do Warszawy, znaczki skasowane dwuobrączkowym datownikiem OZIMEK z wyróżnikiem "a"; całości ofrankowane znaczkami z nadrukami lokalnymi, nawet te najpopularniejsze, należą do bardzo rzadkich; bardzo dobry stan zachowania; sygnowano Czesław Malingiewicz.

Lot # 24015

Auctionen 104
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 2 000 PLN
Katalog: Fi.527II
Mi.665
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück