Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1936 "KASPROWY WIERCH 1988 m" Zakopane 1 - widokówka do Poznania przesłana 4.X koleją linową z pośrednictwa pocztowego na Kasprowym Wierchu, znaczki skasowane stemplem okolicznościowym; dodatkowy trójkątny niebieski stempel "KASPROWY WIERCH KOLEJ LINOWA 1988 mtr. ad p.m."; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 36 004).

Lot # 11853

Auctionen 103
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 200 PLN
Katalog: Fi.280, 281
Mi.301, 302
Kategorie: Polen zwischen den Weltkriegen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück