Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1950 "groszy - lokalny", Bielsk Podlaski - znaczek 5 zł odbudowa Warszawy z wyraźnym fioletowym nadrukiem lokalnym typu 38 + znaczki za 20 zł Bierut (staloryt) i 5 zł odbudowa Warszawy z nadrukami dyrekcyjnymi typu 8, strona adresowa listu wysłanego 30.11 z Bielska Podlaskiego do Warszawy, znaczki skasowane jednoobrączkowym datownikiem BIELSK PODLASKI z wyróżnikiem "*h*"; całości ofrankowane znaczkami z nadrukami lokalnymi, nawet te najpopularniejsze, należą do bardzo rzadkich; bardzo dobry stan zachowania; sygnowano Roszkowski.

Lot # 14754

Auctionen 103
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 1 500 PLN
Katalog: Fi.513, 522
Mi.659, 654
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück