Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1916 rosyjski formularz przeznaczony do korespondencji z jeńcami wojennym na terenie Rosji, datowany 12.V w obozie w miejscowości Mew w Turkiestanie, wysłany 17.7 z Taszkientu do Melk a/d Donau; stempelek cenzury rosyjskiej i austriackiej z Wiednia; dobry stan zachowania.

Lot # 27763

Auctionen 100
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 100 PLN
Katalog:
Kategorie: Feldpost im I Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück