Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1941 Wdowa pierwszego wydania w kolorze szarooliwkowym na papierze x2 (nakład 180 sztuk), znaczek z bardzo rzadko występującą usterką druku w postaci "gwoździa" - drobnej cząstki stałej, która dostała się na matrycę znaczka i objawia się w postaci jej odbitki w postaci plamy i nie odbitym wokół obrazku znaczka, takie usterki druku są niezwykle rzadkie i ciekawe, znane na pojedynczych egzemplarzach, znaczek posiada nieznaczne ubytki papieru na całej powierzchni spowodowane niewłaściwym siłowym odklejaniem, brak prześwitek, bardzo ciekawy egzemplarz o doskonałej prezencji mimo drobnego uszkodzenia powierzchni odwrotnej strony znaczka w dobrym stanie, gwarancja i opis Schmutz.

Lot # 30953

Auctionen 100
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 1 200 PLN
Katalog: Fi.IIcx2
Kategorie: Kriegsgefangenlager Woldenberg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück