Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1949 wydanie prowizoryczne, karty 103 z sygnaturami VIII 47 i VIII 48 z czerwonymi nadrukami typu 7 oraz hasłami propagandowymi: 16a (VIII 48) i 16b (VIII 47); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 35723

Auctionen 100
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 200 PLN
Katalog: Fi.Cp119Ia-b
Kategorie: Ganzsachen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück