Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1988 "Philapol 88" okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie z okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej "X-lecie Pontyfikatu J.Św. Jana Pawła II 1978-1988" w dniach 15-16 października 1988 w galerii P.O.S.K. w Londynie; dla odróżnienia od poprzednich (em.29 i em.48) inicjały umieszczono w kierunku od lewej górnej do prawej dolnej strony znaczka; komplet 3 pamiątkowych kart ze znaczkami za 19p (przeperforowano 1040 szt.) skasowanych stemplami okolicznościowymi; 48 emisja papieska (wg katalogu ks.W.Chrostowskiego); doskonały stan zachowania.

Lot # 25891

Auctionen 94
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 200 PLN
Katalog:
Kategorie: Papst Johannes Paul II

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück