Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1945 Poczty międzyobozowe w Niemczech - Lubeka, "Syrena", komplet 3 kart pocztowych o różnych sygnaturach: (E/0281), L.Z.6.45.25000(1008) i najrzadszej L.Z.7.45.25000(1591); bardzo dobry stan zachowania (karta Cp1 z minimalnymi śladami od "narożników" fotograficznych na odwrocie).

Lot # 12398

Auctionen 88
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 220 PLN
Katalog: Fi.Cp1, 2a, 2b
Kategorie: Gefangenlager und Interniertenpost im II Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück