Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1934 "Szkoła Podchor. Rez. Artylerii/ Opłata ulgowa (rozp. M.P.i T./ Nr.P.W. 501/70 z r. 1933" - stempel uprawniający niezawodowych podoficerów i żołnierzy służby czynnej do obniżonej opłaty za korespondencję, karta wydania przedrukowego wysłana 12.XI z Włodzimierza Wołyńskiego do Warszawy; karta podstawowa z usterką: "brak kropki po P w sygnaturze"; karta pionowo zgięta.

Lot # 33912

Auctionen 76
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 108 PLN
Katalog: Fi.Cp58
Kategorie: Polen zwischen den Weltkriegen

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück