Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1932 godło państwowe - 20 gr, sygnatura (III-1934), hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

sygnatura (III-1933), hasło propagandowe F - OPIEKUJ SIĘ DZIECKIEM - BĘDZIE MNIEJ WIĘŹNIÓW I PRZESTĘPCÓW.

sygnatura (III-1934), hasło propagandowe J - TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ! bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Lot # 13072

Auctionen 63
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 360 PLN
Katalog: Fi.Cp51
Kategorie: Ganzsachen

Anzahl der Gebote: 4 Die Geschichte bietet
Zurück