Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1919 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym w Zawierciu, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Lot # 22422

Auctionen 60
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 210 PLN
Katalog: Fi.Cp2I
Kategorie: Polen zwischen den Weltkriegen

Anzahl der Gebote: 2 Die Geschichte bietet
Zurück