Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1944 "Tancerka" artystyczny akt (120x77 mm) wykonany techniką suchej igły - techniką nieczęsto stosowaną w obozie, sygnowany ołówkiem "Tancerka" i "Jackiewicz 44" (patrz lot 10371 tej aukcji); bardzo rzadki w grafice obozowej temat, dobry stan zachowania.

Lot # 10370

Auctionen 58
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 2 880 PLN
Katalog:
Kategorie: Kriegsgefangenlager Woldenberg

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück