Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1861 III wydanie Austrii, 10kr. + 15kr. - frankatura dwukolorowa, list polecony wysłany 2.X z Białej do Krakowa, znaczek dodatkowej opłaty za polecenie zgodnie z rozporządzeniem naklejano na odwrocie listu, zazwyczaj na styku krawędzi, przy otwieraniu listu w większości przypadków znaczek ulegał zniszczeniu, tu znaczek nieuszkodzony w dobrym stanie zachowania; czerwony stempelek polecenia RECOM, na odwrocie pieczęć lakowa nadawcy i kasownik odbiorczy; list rozcięto dla lepszej prezentacji - dobry stan zachowania.

Lot # 7368

Auctionen 53
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 500 PLN
Katalog:
Mi.21, 22
Kategorie: fremde Posten auf polnischen Gebieten

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück