Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1950 "uszkodzone litery ROS" - odmiana nadruku "groszy" typu 3 powstała w urzędzie pocztowym Kielce 1, gumowa część stempelka do przedruku znaczków, odpadała, dlatego też przytwierdzono ją gwoździem wbitym w literę O napisu GROSZY, odmiana opisana w PZP t.II s.419; list wysłany 10.I.1951 do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 27648

Auctionen 46
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 150 PLN
Katalog: Fi.521
Mi.653
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück