Die Auktion beginnt am 20.09.2024
Zurück

Beschreibung

1919 lokalne prowizoria dopłat, Baligród - nadruk czarny stempelkiem gumowym, przekaz pocztowy wysłany 9.IX z miejscowości Lutowiska, znaczki unieważnione kasownikiem prowizorycznym, dodatkowo prowizoryczny stempelek okręgowy IX/442; bardzo dobry stan zachowania (znaczek dopłaty uszkodzony przy naklejaniu).

Lot # 18629

Auctionen 31
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 361 PLN
Katalog: Fi.Pd8
Kategorie: Portomarken

Anzahl der Gebote: 2 Die Geschichte bietet
Zurück