Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1945 "Łódź" - wyzwolenie dziesięciu miast, marginesowa parka znaczków za 3 zł/25 gr z nadrukiem typu I na znaczku podstawowym z I walca, prawy znaczek z błędem na poz.7: "litera z w oznaczeniu wartości nieco węższa" i dodatkowo: "litera ź uszkodzona", "cyfra 4 zalana" (Fi.142.-); czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Lot # 22972

Auctionen 104
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 90 PLN
Katalog: Fi.351 B1
Mi.390VII
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück