Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1947 Kultura Polska (II) - A.Mickiewicz, znaczek legitymacyjny z oznaczeniem walca N.2.W.XII. - z którego wydrukowano tylko 4020 arkuszy - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, doskonały stan zachowania.

Lot # 23602

Auctionen 104
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 540 PLN
Katalog: Fi.436A
Mi.470B
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 1 Die Geschichte bietet
Zurück