Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
42186 |
1973 "POLPEX 1973" okolicznościowa koperta wydana staraniem Polonus Philatelic Society w Chicago z okazji 500-rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika, skasowana podczas dorocznej wystawy towarzystwa. | 30 PLN | 30 PLN | |
42195 |
1991 kościół pw św.Anny w Wilnie, karta maksimum poczty litewskiej, skasowana 15.III w Wilnie w pierwszym dniu obiegu. | 20 PLN | 20 PLN | |
42200 |
1900 widokówka Zakopane, Dolina Chochołowska, wysłana 23/9 z Zakopanego do Warszawy. | 80 PLN | 80 PLN | |
42214 |
1910 widokówka Wilno - Starożytny widok, Lidski Zaułek; nakładem Изд. Т-ва "Контпагентъ печати" въ Москвѣ; czysta. | 150 PLN | 135 PLN | |
42254 |
1917 widokówka z Poznania, oberwany narożnik. | 10 PLN | 10 PLN | |
42257 |
1917 zestaw 6 widokówek serii "Widoki z Królestwa Polskiego" z obiegu pocztowego. | 60 PLN | 60 PLN | |
42308 |
1930 zestaw 11 widokówek. | 80 PLN | 80 PLN | |
42335 |
1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie - pamiątkowy karnet z autografami wybitnych uczestników kongresu, którymi byli: Ary Szternfeld, William Hayward Pickering, Michał Łunc, Henri Moureu. | 250 PLN | 200 PLN | |
42339 |
1965 komplet nalepek okolicznościowych wystawy filatelistycznej "Rok Pomorza Zachodniego". | 20 PLN | 20 PLN | |
42350 |
1870 list z Koenigsberga (Królewiec) do Frauenburga (Frombork). | 40 PLN | 40 PLN | |
42391 |
1932 Republika Weimarska, ilustrowana karta pocztowa, czysta w dobrym stanie zachowania. | 10 PLN | 10 PLN | |
42427 |
1939 III Rzesza, Pakt Stalowy - umowa polityczna i wojskowa podpisana 22 maja przez faszystowskich przywódców Niemiec i Włoch; dekoracyjna widokówka prezentująca sygnatariuszy porozumienia; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 120 PLN | 108 PLN | |
42441 |
1943 III Rzesza, seria urodzinowa na widokówce ostemplowana 20.4 w Brunau kasownikiem propagandowym "UNSER FÜHRER BANNT BOLSCHEWISMUS"; bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
42524 |
1946 ZSRR, Zwycięstwo nad faszyzmem, znaczek czysty. | 5 PLN | 5 PLN |