Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
7898 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 15 fen. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.16 "kropka między o a c", gwarancja i opis Schmutz. | 90 PLN | 90 PLN | |
7909 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczków w kolorze szafirowym z nadrukiem drugiej formy, lewy górny znaczek z błędem "Poczto", cała guma bez podlepki ze śladami po przywarciu z innym arkuszem, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 850 PLN | 750 PLN | |
7965 |
1918 PŁOCK - wydanie GGW, znaczek za 40 fen. z rzadkim kasownikiem prowizorycznym z Płocka, gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
8006 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta w bardzo ładnym stanie (Fi.875.-), niektóre sygnowane Mikstein, wszystkie gwarancja Schmutz. | 800 PLN | 820 PLN | |
8045 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | 700 PLN | 700 PLN | |
8063 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja. | 150 PLN | 150 PLN | |
8099 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja Berbeka. | 180 PLN | 180 PLN | |
8110 |
1918 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 72, gwarancja Schmutz. | 35 PLN | 60 PLN | |
8116 |
1919 wydanie krakowskie, "identyfikacja nadruków znaczków Wydania Krakowskiego z 1919 r." autorstwa Mariana Waysa, przydatne tabelki z wymiarami nadruków i pokazane charakterystyczne ich usterki, 60 stron. | 70 PLN | 70 PLN | |
8119 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 2 900 PLN | 2 600 PLN | |
8122 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.80, piękny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 480 PLN | 420 PLN | |
8131 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Danowski. | 3 500 PLN | 3 350 PLN | |
8132 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19/30, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, co już bardzo rzadkie bez jakichkolwiek gwarancji i stempelków własnościowych. | 3 500 PLN | 3 350 PLN | |
8138 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 96, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz. | 2 800 PLN | 2 800 PLN | |
8142 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 37 z charakterystycznie uszkodzonymi literami PP, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 500 PLN | 500 PLN | |
8143 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukami pierwszej formy z poz. 34/45, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 2 800 PLN | 2 800 PLN | |
8147 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 3 000 PLN | 2 800 PLN | |
8149 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 3 000 PLN | 2 800 PLN | |
8152 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", znaczek bez błędu ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 1 500 PLN | 1 400 PLN | |
8160 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A" z fazy z praktycznie nie odbitą literą A, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 1 500 PLN | 1 500 PLN | |
8165 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", z tym błędem przedrukowano 54 znaczki z czego większość zużyto w obiegu pocztowym, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja Mikstein. | 5 000 PLN | 5 850 PLN | |
8175 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIb z poz. 44, piękny stan, gwarancja. | 3 500 PLN | 3 550 PLN | |
8180 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 72, stan idealny, gwarancja Schmutz. | 300 PLN | 300 PLN | |
8183 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja Mikstein. | 1 800 PLN | 1 550 PLN | |
8184 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 1 800 PLN | 1 600 PLN | |
8185 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 2 800 PLN | 2 400 PLN | |
8188 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.58, gwarancja i opis Sutcliffe. | 40 PLN | 40 PLN | |
8202 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i opis Schmutz. | 500 PLN | 450 PLN | |
8203 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63/74, dolny lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja. | 900 PLN | 800 PLN | |
8204 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, lewy z błędem na poz.73 "dwukropek" w stanie idealnym, prawy poz.74 z widoczną na skanie plamą w papierze na dokładkę, gwarancja i opis Mikstein. | 660 PLN | 550 PLN | |
8205 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", piękny stan, gwarancja i oznaczenie. | 500 PLN | 450 PLN | |
8206 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19/30, dolny prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", piękny stan, co już bardzo rzadkie bez jakichkolwiek gwarancji i stempelków własnościowych. | 900 PLN | 800 PLN | |
8207 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.73 "dwukropek", stan idealny, gwarancja i opis Ways. | 420 PLN | 350 PLN | |
8220 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73-74, lewy znaczek z błędem "dwukropek", piękny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 500 PLN | 420 PLN | |
8221 |
1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukami pierwszej formy z poz. 63-73, dolny znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 500 PLN | 400 PLN | |
8223 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29/40, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 800 PLN | 650 PLN | |
8227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 19, gwarancja. | 65 PLN | 65 PLN | |
8233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz. | 300 PLN | 250 PLN | |
8234 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72-73, prawy znaczek z błędem "dwukropek", gwarancja Ryblewski. | 350 PLN | 300 PLN | |
8235 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 300 PLN | 300 PLN |