Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
33956 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 16 - średni stan. | 40 PLN | 36 PLN | |
33971 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 17. | 50 PLN | 50 PLN | |
34007 |
1920 całostka z hasłem propagandowym C. | 60 PLN | 140 PLN | |
34019 |
1921 orzeł na tarczy barokowej. | 30 PLN | 30 PLN | |
34048 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 100 PLN | 75 PLN | |
34049 |
34050 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 100 PLN | 100 PLN | |
34052 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 100 PLN | 75 PLN | |
34053 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry. | 100 PLN | 75 PLN | |
34054 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry. | 100 PLN | 75 PLN | |
34058 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 100 PLN | |
34060 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 100 PLN | |
34061 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i wysłana 3.II.1932 z Tarnowskich Gór. | 40 PLN | 40 PLN | |
34063 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 120 PLN | 75 PLN | |
34078 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 9. | 20 PLN | 20 PLN | |
34079 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | 20 PLN | 20 PLN | |
34092 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 16. | 25 PLN | 25 PLN | |
34094 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 21. | 25 PLN | 25 PLN | |
34095 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | 25 PLN | 25 PLN | |
34107 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 5. | 20 PLN | 20 PLN | |
34108 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6. | 20 PLN | 20 PLN | |
34109 |
34110 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | 30 PLN | 30 PLN | |
34116 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M. | 30 PLN | 30 PLN | |
34121 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 53 mm. | 15 PLN | 15 PLN | |
34180 |
1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23. | 60 PLN | 60 PLN | |
34181 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr.3 - Kompania huculska 2 p.p. L.P. w Worochcie - listopad 1914. | 70 PLN | 70 PLN | |
34182 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant J.Piłsudski i ks. biskup Bandurski w Lasku Polskim - czerwiec 1916; karta ostemplowana okolicznościowo 6.VIII w Krakowie. | 50 PLN | 50 PLN | |
34183 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Komendant J.Piłsudski z oficerami sztabu przed kwaterą 1 p.p. L.P. w Turze Dolnym nad Nidą - kwiecień 1915. | 60 PLN | 65 PLN | |
34185 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Tabor na postoju pod Wołczeckiem na Wołyniu - listopad 1915. | 60 PLN | 60 PLN | |
34186 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Zakład sanitarny I Brygady L.P. pod Urzędowem - lipiec 1915. | 80 PLN | 80 PLN | |
34187 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Przybycie warszawskiego batalionu P.O.W. do Kopytowa na Wołyniu - sierpień 1915. | 60 PLN | 60 PLN | |
34204 |
1945 Belweder, całostka z sygnatura w układzie poziomym. | 25 PLN | 25 PLN | |
34209 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie pionowym, cecha zezwolenia na druk nonparelem, skasowana 9.5.1946 stemplem okolicznościowym "ROCZNICA OSWOBODZENIA WROCŁAWIA", dodatkowa odbitka stempla na odwrocie (Myślicki 46 017). | 30 PLN | 30 PLN | |
34288 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F. | 35 PLN | 35 PLN | |
34326 |
1954 koperta z omyłkowym nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75 GR", ostro zakończona klapa, napis "CENA 95 GR" antykwą, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
34434 |
1986 karnet - 150 lat Warszawskiej Straży Pożarnej. | 40 PLN | 36 PLN | |
34435 |
1986 karnet - 50 lecie MKS "Konradia". | 80 PLN | 72 PLN | |
34475 |
1935 XXIII Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Benetta w Warszawie, list ekspresowy przewieziony balonem "Legionowo". | 80 PLN | 70 PLN | |
34477 |
1935 list poczty balonowej z okazji Międzynarodowych Zawodów Balonowych im. Gordon Bennetta. | 60 PLN | 50 PLN |