Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
19055 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Kwaśniewski, Petriuk. | 100 PLN | 100 PLN | |
19059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Krawczyk. | 20 PLN | 17 PLN | |
19062 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, minimalne złamanie widoczne na stronie gumowanej, gwarancja Schmutz. | 450 PLN | 450 PLN | |
19076 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", piękny stan, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, kolorowy fotoatest Mikulski. | 3 900 PLN | 3 500 PLN | |
19077 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 62, gwarancja Mikstein, Petriuk. | 280 PLN | 280 PLN | |
19078 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.67, sygnatura Brajer, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 360 PLN | 360 PLN | |
19079 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, uszkodzony prawy górny narożnik, poza tym bardzo ładny, niska cena wywoławcza, sygnowany, gwarancja i opis Łaszkiewicz. | 80 PLN | 72 PLN | |
19080 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 99, ukośne złamanie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
19087 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, gwarancja i opis Schmutz. | 160 PLN | 160 PLN | |
19091 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | 1 600 PLN | 1 800 PLN | |
19095 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | 400 PLN | 360 PLN | |
19099 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.37, mocno uszkodzony lewy górny narożnik, poza tym ogólnie ładny, bardzo niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 140 PLN | |
19108 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja Mikstein, Schmutz. | 25 PLN | 25 PLN | |
19111 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 77, gwarancja Schmutz. | 100 PLN | 140 PLN | |
19112 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28, lekki ślad po podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | 100 PLN | 180 PLN | |
19113 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk. | 200 PLN | 210 PLN | |
19114 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
19125 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94/95, z bardzo rzadkim w tym wydaniu "abklatschem", znaczki skośnie załamane, prawy z małym uszkodzeniem papieru i przebarwieniem liczony jako podlepkowy, bardzo ciekawe, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Landre. | 200 PLN | 525 PLN | |
19130 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 30 z błędem "uszkodzona A", gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 250 PLN | |
19133 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
19134 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, skośne pęknięcie gumy, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 40 PLN | 45 PLN | |
19140 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w nadrukiem formy pierwszej z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A" z śladem po złamaniu narożnika widocznym od strony gumy, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 200 PLN | 240 PLN | |
19142 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43, gwarancja Mikstein, Petriuk. | 50 PLN | 60 PLN | |
19143 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.74, gwarancja i opis Landre. | 50 PLN | 90 PLN | |
19146 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 21, gwarancja Lewoński. | 50 PLN | 50 PLN | |
19148 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38/49, gwarancja Gryżewski, Lewoński. | 200 PLN | 261 PLN | |
19156 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.35 "cienkie Z", gwarancja i opis Ryblewski. | 50 PLN | 50 PLN | |
19157 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 41 z błędem "otwarte O w POCZTA", gwarancja Lewoński. | 70 PLN | 160 PLN | |
19158 |
1919 wydanie krakowskie, dziewięcioblok z nadrukiem pierwszej formy z poz 28/50, prawy górny znaczek z błędem "uszkodzone A", jeden znaczek z poz. 28 z podlepką, gwarancja. | 500 PLN | 500 PLN | |
19159 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "uszkodzone A", gwarancja Danowski. | 200 PLN | 200 PLN | |
19164 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 35 z błędem "cienkie Z", fotoatest Schmutz. | 5 000 PLN | 4 500 PLN | |
19165 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | 70 PLN | 70 PLN | |
19166 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36, gwarancja Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
19167 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.12, sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 70 PLN | 75 PLN | |
19173 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Petriuk. | 150 PLN | 135 PLN | |
19178 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz. | 500 PLN | 500 PLN | |
19179 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem formą IIB poz.60, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | 440 PLN | 587 PLN | |
19196 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze szarym z nadrukiem formy IVB z poz. 5 w typie 3, gwarancja i opis Schmutz. | 300 PLN | 300 PLN | |
19202 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 15 typu 3, znaczek w pięknym stanie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 1 200 PLN | 1 100 PLN | |
19205 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze żółtawozielonym z nadrukiem formy IVB z poz. 15 z nadrukiem typu 5, gwarancja i opis Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN |