Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
23188 |
1956 Australia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, znaczek olimpijskich ostemplowany 23.XI kasownikiem okolicznościowym z kanadyjkarzem na ilustrowanej karcie; idealny stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
23189 |
1956 Australia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, seria znaczków olimpijskich ostemplowany 31.X w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanej kopercie; bardzo dobry stan zachowania. | 25 PLN | 25 PLN | |
23203 |
1960 Włochy, igrzyska olimpijskie w Rzymie, seria znaczków olimpijskich ostemplowanych 25.VI w pierwszym dniu obiegu na ilustrowanych kopertach; idealny stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
23243 |
1996 USA, igrzyska olimpijskie w Atlancie, na odwrocie każdego znaczka opis zilustrowanej dyscypliny, arkusik czysty. | 30 PLN | 30 PLN | |
23324 |
1906 kartka z Paryża z kasownikiem urzędu pocztowego przy placu imienia Fryderyka Chopina. | 90 PLN | 90 PLN | |
23376 |
1903 widokówka Łódź kościół św.Krzyża, z obiegu. | 100 PLN | 100 PLN | |
23389 |
1909 widokówka Barlinek (Berlinchen), z obiegu. | 60 PLN | 60 PLN | |
23393 |
1910 widokówka Kołomyja. | 20 PLN | 18 PLN | |
23396 |
1910 widokówka Czortków. | 30 PLN | 27 PLN | |
23419 |
1914 widokówka Kołomyja, czysta. | 50 PLN | 45 PLN | |
23427 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (S.III. I. BRYGADA J.PIŁSUDSKIEGO RYMARZE), czysta. | 30 PLN | 30 PLN | |
23436 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (S.III. I. BRYGADA J.PIŁSUDSKIEGO BELINIAK), czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
23440 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA I RAFAJŁOWA), czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
23447 |
1915 widokówka Poznań. | 10 PLN | 10 PLN | |
23451 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA V LEGIONY POLSKIE Z.ROZWADOWSKI), czysta. | 25 PLN | 22 PLN | |
23463 |
1915 widokówka legionowa. | 15 PLN | 15 PLN | |
23465 |
1916 widokówka Sanok. | 30 PLN | 30 PLN | |
23478 |
1916 widokówka Stanisławów. | 20 PLN | 18 PLN | |
23493 |
1916 widokówka legionowa. | 15 PLN | 15 PLN | |
23512 |
1918 widokówka Przemyśl, czysta. | 30 PLN | 30 PLN | |
23513 |
1918 widokówka Wilno, czysta. | 30 PLN | 27 PLN | |
23525 |
1919 widokówka Inowrocław, czysta. | 50 PLN | 50 PLN | |
23536 |
1920 widokówka Inowrocław, czysta. | 35 PLN | 35 PLN | |
23542 |
1920 widokówka satyryczna "Co się misji koalicyjnej u nas najwięcej podoba", litografia, czysta. | 40 PLN | 36 PLN | |
23553 |
1924 widokówka Krzemieniec, z dopłatą na Polską Macierz Szkolną. | 40 PLN | 36 PLN | |
23558 |
1925 widokówka Nadwórna, ul.Stanisławowska, czysta. | 80 PLN | 72 PLN | |
23626 |
1935 widokówka Drohobycz, z obiegu. | 50 PLN | 45 PLN | |
23636 |
1937 widokówka Kalwaria Zebrzydowska, czysta. | 45 PLN | 45 PLN | |
23655 |
1938 kartka wydziału Propagandy Floty Wojennej z obrazem ORP Wicher. | 60 PLN | 54 PLN | |
23660 |
1940 widokówka Tczew (Dirschau), czysta. | 150 PLN | 150 PLN | |
23674 |
1950 widokówka ORP Błyskawica, czysta. | 20 PLN | 18 PLN | |
23682 |
1861 obwoluta listu z Katz do Neustadt. | 25 PLN | 25 PLN | |
23774 |
1938 Plebiscyt w Austrii - znaczek wydany z okazji plebiscytu (wydanie berlińskie) ostemplowany 10.IV na specjalnej karcie pocztowej przypominającej kartę do głosowania za Hitlerem w plebiscycie; dodatkowo 20.4 odciśnięto kasownik okolicznościowy przedstawiający utracone kolonie niemieckie w Afryce; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 100 PLN | 100 PLN |