Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
4383 |
1936 wydanie dobroczynne z dopłatą na Pomoc Zimową, seria. | 120 PLN | 120 PLN | |
4386 |
1936 herb Gdańska w owalu, P w Postkarte innego kroju, 10 Pf, znak opłaty w kolorze żółtozielonym, karton szarobiały. | 200 PLN | 180 PLN | |
4388 |
1937 znaczek jasnozielony na papierze bladożółtym, z automatu, na widokówce wysłanej 6.VIII z Sopotu do Nowego Miasta Lubawskiego (Fi.100.-), bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk. | 70 PLN | 70 PLN | |
4390 |
1937 Gdański Związek Przeciwlotniczy, seria. | 15 PLN | 20 PLN | |
4392 |
1937 wydanie obiegowe. | 10 PLN | 10 PLN | |
4395 |
1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii. | 15 PLN | 15 PLN | |
4396 |
1937 wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, luzak z serii. | 20 PLN | 20 PLN | |
4401 |
1937 wydanie z dopłatą na rzecz rozwoju gospodarki gdańskiej, blok. | 180 PLN | 180 PLN | |
4403 |
1937 herb Gdańska w owalu, P w Postkarte innego kroju, 10 Pf, znak opłaty w kolorze niebieskozielonym, karton kremowy. | 120 PLN | 130 PLN | |
4408 |
1939 Dzień Znaczka, seria. | 20 PLN | 20 PLN | |
4420 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią, nadruk typ 9 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara. | 180 PLN | 200 PLN | |
4424 |
1919 koperta ze znakiem opłaty. | 50 PLN | 45 PLN | |
4427 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nietypowym nadrukiem "-15 h." typu 43; na odwrocie delikatna drugostronna przebitka druku (abklatsch); dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie pozostałości resztek gumy); gwarancja i opis Schmutz. | 200 PLN | 200 PLN | |
4428 |
1919 wydanie krakowskie, kartka wysłana z Świątnik Górnych do Sosnowca, nadruk typ 33. | 80 PLN | 80 PLN | |
4434 |
1919 wydanie krakowskie, kartka wysłna z Pietrowic do Zawiercia, nadruk typ 83 - fantazyjna czcionka nominału 15 h. | 100 PLN | 100 PLN | |
4437 |
1919 kartka z Warszawy 31.7.19 do Poznania. | 10 PLN | 15 PLN | |
4442 |
1920 kartka z Lissy 27.2.20 do Niemiec. | 25 PLN | 25 PLN | |
4476 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4482 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
4485 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 300 PLN | 300 PLN | |
4486 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - Jaremcze, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4487 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 260 PLN | |
4489 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem (Le Lac Górka prés de Poznań), II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
4490 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
4491 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
4492 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
4493 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4495 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4496 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4497 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Tatry, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 311 PLN | |
4499 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 31 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4500 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
4501 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
4506 |
1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13. | 20 PLN | 25 PLN | |
4509 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 22, nadruk typ I. | 25 PLN | 25 PLN | |
4515 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32. | 25 PLN | 25 PLN | |
4518 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3. | 25 PLN | 25 PLN | |
4520 |
1937 miejscowy list z Torunia 17.VIII.37, koperta z sygnaturą V-1937. | 10 PLN | 15 PLN | |
4521 |
1937 list z Helu do Torunia. | 10 PLN | 10 PLN | |
4525 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27. | 25 PLN | 25 PLN |