Die Auktion endet am 06.05.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
15116

1933 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 7, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

50 PLN55 PLN
15117

1933 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości.

25 PLN104 PLN
15118

1934 wydanie prowizoryczne 15/30 gr, nadruk typu I, ilustracja nr. 8.

70 PLN141 PLN
15119

1934 wydanie prowizoryczne, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie jednej z kartek.

70 PLN70 PLN
15120

1934 całostka z sygnaturą IX-1934, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

30 PLN27 PLN
15121

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie i pozaginany prawy brzeg.

15 PLN76 PLN
15122

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN18 PLN
15126

1937 Lwów - Uniwersytet, karta z ilustracją Śląsk - Nowy Bytom "Huta Pokoju".

30 PLN65 PLN
15127

1937 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938, na odwrocie ledwie widoczne ślady po dwóch podlepkach.

40 PLN50 PLN
15128

1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym M, ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN9 PLN
15129

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 14.

30 PLN50 PLN
15130

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 11, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

15 PLN13 PLN
15140

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe H, sygnatura X-1938.

20 PLN18 PLN
15142

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe H, sygnatura VI-1938; znak opłaty w wyjątkowo ciemnym kolorze

25 PLN60 PLN
15143

1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą II-1939 i hasłem propagandowym T i O, minimalne załamania i ledwie widoczne ślady po podlepkach.

15 PLN13 PLN
15144

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

10 PLN10 PLN
15145

1938 całostka z sygnaturą VI-1938, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN9 PLN
15147

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym H, ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN9 PLN
15152

1939 25 rocznica wymarszu legionów, ledwie widoczne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN18 PLN
15156

1944 wydanie prowizoryczne, lekko uszkodzone narożniki.

50 PLN45 PLN
15164

1945 wydanie obiegowe, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

25 PLN22 PLN
15184

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie szarobiałym szorstkim grubym, hasło propagandowe 12, z napisem "Ob".

30 PLN30 PLN
15188

1947 Belweder, niewielkie ślady po podlepkach na odwrocie.

10 PLN9 PLN
15199

1948 wydanie wielkanocne.

20 PLN52 PLN
15202

1948 zamek w Lanckronie.

40 PLN45 PLN
15203

1948 wydanie obiegowe.

10 PLN9 PLN
15207

1949 Wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (odlewy stereotypowe) b.

80 PLN80 PLN
15214

1949 wydanie prowizoryczne, dwie niewielkie plamki widoczne na zdjęciu, gwarancja.

250 PLN250 PLN
15215

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 15, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

25 PLN22 PLN
15216

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

25 PLN22 PLN
15217

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 8, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN18 PLN
15218

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 10, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN18 PLN
15219

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 9, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN30 PLN
15220

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 11, ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN18 PLN
15221

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14 i hasłem propagandowym 16c, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

30 PLN27 PLN
15222

30 PLN27 PLN
15229

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 4, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

20 PLN18 PLN
15230

1949 wydanie prowizoryczne, minimalne ślady po podlepkach na odwrocie.

40 PLN90 PLN
15233

40 PLN40 PLN
15235

30 PLN30 PLN