Die neu Auktion wird bald beginnen

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
18150

1951 Ogólnopolska Spartakiada - znaczek okolicznościowo skasowany 9.IX na ozdobnej karcie przedstawiającej odznakę Spartakidy.

45 PLN40 PLN
18152

1951 Fryderyk Chopin i Stanisław Moniuszko, czworoblok z przesuniętym ząbkowaniem pionowym.

140 PLN216 PLN
18157

1951 kompletny stemplowany rocznik, 37 zn. bez bl.

60 PLN60 PLN
18159

1951 ogólnopolski Zjazd PZF, blok.

25 PLN25 PLN
18161

1951 rocznik znaczków czystych.

150 PLN150 PLN
18162

1951 ogólnokrajowy zjazd PZF, blok z błędem "podwójne linie ornamentu", gwarancja

80 PLN80 PLN
18164

55 PLN55 PLN
18169

1952 wydanie na przesyłki lotnicze, czworoblok z pustopolami.

500 PLN500 PLN
18171

1952 wydanie lotnicze, koperta FDC.

10 PLN10 PLN
18173

1952 wydanie na przesyłki lotnicze, parka z pustopolami.

250 PLN250 PLN
18179

1952 Maria Konopnicka, oba znaczki z podwójną cyfrą 1 w napisie 110 (lewy znaczek szczątkowo), gwarancja.

40 PLN40 PLN
18191

1952 Maria Konopnicka, dolny lewy znaczek z podwójną cyfrą 1 w napisie 110.

50 PLN50 PLN
18194

1952 zabytkowe budowle, koperta FDC.

25 PLN25 PLN
18195

1952 zabytkowe budowle, znaczek z błędem "NIEDZIGA".

35 PLN40 PLN
18199

1952 Henryk Sienkiewicz, koperta FDC.

10 PLN10 PLN
18205

1952 fabryka na Żeraniu, koperta FDC.

10 PLN10 PLN
18207

1952 kompletny stemplowany rocznik, 76 zn.

210 PLN210 PLN
18209

1953 kompletny rocznik, 46 znaczków.

275 PLN275 PLN
18210

1953 Wyścig Pokoju, seria na wycinkach ze stemplem okolicznościowym wyścigu.

20 PLN20 PLN
18214

1953 kartka maksimum z pierwszego dnia obiegu.

40 PLN36 PLN
18238

1954 10-lecie PRL, koperty FDC.

25 PLN25 PLN
18241

1954 koperta z okazji kongresu związków zawodowych.

20 PLN18 PLN
18242

1954 koperta z okazji festiwalu filmów radzieckich.

20 PLN18 PLN
18249

1954 III Zjazd PZF, blok lotniczy z podwójnym moletowaniem, gwarancja.

70 PLN70 PLN
18250

1954 rocznik znaczków czystych (z tzw. "niebieskim" blokiem lotniczym).

720 PLN720 PLN
18255

1955 kartka - karnet z wystawy filatelistycznej w Gdyni.

50 PLN45 PLN
18256

1955 znaczek z F. Chopinem na niefilatelistycznej korespondencji.

20 PLN20 PLN
18260

1955 Artystyczna litografia "Na krakowskim rynku" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

30 PLN40 PLN
18261

1955 Artystyczna litografia "Pan Twardowski" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

30 PLN40 PLN
18262

1955 Artystyczna litografia "Lajkonik" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

30 PLN40 PLN
18263

1955 Artystyczna litografia "Harce Lajkonika" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

30 PLN40 PLN
18264

1955 Artystyczna litografia "Wianki" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

30 PLN40 PLN
18271

1955 V Światowy Festiwal Młodzieży, frankatura wielobarwna - lotniczy list polecony, wysłany 22.VIII z Warszawy do Chicago, kasowniki odbiorcze; gwarancja.

15 PLN15 PLN
18273

1955 Światowy Festiwal Młodzieży, lewy znaczek z błędem "kokardka".

60 PLN95 PLN
18274

45 PLN70 PLN
18275

60 PLN60 PLN
18280

1955 karnet w kolorze zielonym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni.

70 PLN63 PLN
18281

1955 karnet w kolorze brązowym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni.

70 PLN63 PLN
18282

1955 karnet w kolorze złotym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni, znaczek o nom. 20 gr z silnie przesuniętym w pionie ząbkowaniem.

70 PLN63 PLN
18283

1955 karnet w kolorze złotym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni.

70 PLN63 PLN