Die Auktion beginnt am 19.02.2026

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
63983

1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina.

40 PLN40 PLN
63993

1925 kartka z Katowic do Sambora.

50 PLN50 PLN
63996

1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia.

20 PLN20 PLN
64005

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN120 PLN
64016

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN120 PLN
64021

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN120 PLN
64026

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, II nakład, sygnatura XI-1931 długa, plamki.

60 PLN60 PLN
64035

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN140 PLN
64041

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, II nakład, sygnatura XI-1931 długa, ślady dwóch przygięć.

80 PLN80 PLN
64053

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN90 PLN
64058

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931, lekkie zagięcie.

80 PLN80 PLN
64065

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN90 PLN
64078

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN90 PLN
64079

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN90 PLN
64082

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN90 PLN
64094

1932 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

200 PLN230 PLN
64095

1932 druk w sprawach żywnościowych, sygnatura VII-1932, wysłany 11.X.33 z Łodzi do Żywca, całostka z oryginalnego obiegu bardzo rzadko spotykana, doskonały stan zachowania.

400 PLN400 PLN
64160

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10.

150 PLN150 PLN
64166

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

150 PLN150 PLN
64167

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17.

150 PLN150 PLN
64169

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 20.

150 PLN150 PLN
64170

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

150 PLN150 PLN
64171

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23.

150 PLN150 PLN
64186

1934 wydanie przedrukowe, całostka z sygnatura II-1934.

100 PLN100 PLN
64227

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

100 PLN90 PLN
64240

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5.

150 PLN150 PLN
64241

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4.

150 PLN150 PLN
64242

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6.

150 PLN150 PLN
64243

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8.

150 PLN150 PLN
64260

1935 całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5.

50 PLN65 PLN
64266

1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc.

40 PLN40 PLN
64269

1937 koperta z sygnaturą X-1937.

100 PLN170 PLN
64272

1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy.

50 PLN50 PLN
64275

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 4.

60 PLN75 PLN
64354

1938 prezydent Ignacy Mościcki, kartka z sygnaturą VI-1939, napis KARTKA POCZTOWA długości 53 mm i hasłem propagandowym 5.

20 PLN20 PLN
64359

1938 kartka (część na odpowiedź) z Ostrowa Wielkopolskiego do Warszawy, hasło propagandowe 16, gwarancja Petriuk.

25 PLN25 PLN
64361

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

100 PLN100 PLN
64366

50 PLN50 PLN
64370

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne).

40 PLN40 PLN
64376

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

60 PLN60 PLN