Die neu Auktion wird bald beginnen

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
36705

1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", fragment numeru HAN na dolnym marginesie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

60 PLN60 PLN
36716

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW błyszczący, gwarancja i opis Schmutz.

320 PLN320 PLN
36723

1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Ryblewski, Miszczak.

180 PLN160 PLN
36728

1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria na podlepkach, gwarancje i ostatni znaczek Schmutz.

50 PLN50 PLN
36752

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

200 PLN176 PLN
36757

320 PLN282 PLN
36761

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

20 PLN18 PLN
36782

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,.

400 PLN400 PLN
36786

320 PLN281 PLN
36800

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym niedodrukiem lewej części nadruku i błędem na poz.1 "uszkodzona gwiazdka oraz litery P i O", ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Schmutz.

500 PLN440 PLN
36803

200 PLN200 PLN
36810

70 PLN62 PLN
36831

200 PLN176 PLN
36876

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z abklaczem, gwarancja.

100 PLN100 PLN
36881

400 PLN400 PLN
36908

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

400 PLN400 PLN
36912

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 77, fotoatest Berbeka.

4 500 PLN4 500 PLN
36913

5 000 PLN4 500 PLN
36920

1919 wydanie krakowskie, list firmowy z Bielska nadany 6.02.19 do Krakowa, gwarancja Schmutz.

500 PLN450 PLN
36923

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 18, fotoatest Wiatrowski.

1 100 PLN1 270 PLN
36924

500 PLN500 PLN
36963

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, lewy górny znaczek z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", trzy znaczki z lekkim i minimalnym śladem podlepki (Fi.615.-), piękny stan, sygnatura POLONUS gwarancja lekkie oznaczenie pozycji Mikstein.

750 PLN675 PLN
37008

280 PLN280 PLN
37063

1919 wydanie poznańskie, list polecony z Kletzko (Kłecko) nadany 29.08.19 do Gniezna, na odwrocie stempel odbiorczy.

240 PLN240 PLN
37088

2018 książka Juliana Auleytnera "Obieg pocztowy wydania PP/GGW 1918/19", 68 stron, kolorowe ilustracje.

80 PLN80 PLN
37090

1918 ZNACZKI DZIELONE, wydanie obiegowe austriackiej poczty polowej z podobizną cesarza Franciszka Józefa, połówka znaczka za 30 hal. użyta kilka dni po wyzwoleniu w Olkuszu, do tej pory odnotowano w Olkuszu użycie znaczka dzielonego za 2 Kr., gwarancja Krawczyk.

75 PLN75 PLN
37091

1918 TOMASZÓW, kartka z Tomaszowa napisana 24.12.19 wysłana do Łodzi, prowizoryczny wierszowy kasownik z Tomaszowa "TOMASZÓW", stempel odbiorczy z Łodzi, gwarancja Petriuk.

280 PLN280 PLN
37097

1918 POLSKIE MARKI POCZTOWE - katalog Prac Konkursowych, książeczka zawierające (na 35 stronach) 144 projekty znaczków w barwie niebieskiej, i po 13 kolorowych na rozkładanej ostatniej stronie, brakująca jak w większości katalogów strona 8; część z nich wykorzystano przy oficjalnych wydaniach z lat 1918-23; katalogi z uszkodzeniami okładek w środku w bardzo dobrym stanie zachowania.

1 200 PLN1 200 PLN
37098

1918 parka znaczków wydania GGW unieważnionych stemplem prowizorycznym z Zawiercia.

60 PLN60 PLN
37101

1918 prekursory, kartka z Warszawy nadana 16.11.18 do Włocławka.

180 PLN180 PLN
37102

1918 współkursory, kartka z Warszawy nadana 4.12.18 do Lublina.

100 PLN100 PLN
37103

1918 współkursory, list z Żyrardowa nadany 11.12.18 do Warszawy, gwarancja Schmutz.

120 PLN120 PLN
37104

1918 prekursory, firmowy list z Piotrkowa nadany 3.12.18 do Warszawy.

180 PLN150 PLN
37107

1918 JABŁONNA, znaczek ze stemplem prowizorycznym z Jabłonnej.

70 PLN70 PLN
37125

1919 wydanie Komisji Rządzącej, przekaz paczkowy z Osieka koło Żmigrodu do Starego Sącza, na odwrocie znaczki austriackie wycofane z obiegu użyte do pobrania opłat doręczeniowych.

380 PLN350 PLN
37132

1919 wydanie w walucie koronowej, zestaw znaczków z odmianami barw i papierów.

2 500 PLN2 250 PLN
37193

1919 wydanie w walucie koronowej, parka znaczków za 1 kr. bez perforacji pionowej (Fi.800.-), piękny stan, gwarancja i opis każdego braku perforacji Schmutz.

600 PLN600 PLN
37218

1919 wydanie w walucie markowej, seria ząbkowana.

100 PLN100 PLN
37260

1919 ZAWIERCIE, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym Zawiercia.

30 PLN30 PLN
37269

1919 list polecony z Hrubieszowa 23.7.19 do Zamościa, po austriacka erka i kasownik przerobiony z austriackiego kasownika poczty etapowej. koperta uszkodzona z lewej strony.

60 PLN60 PLN