Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
45547

1922 kartka wydania poczty polskiej do obrotu zagranicznego bez wydrukowanego znaku opłaty ze względu na wysoka inflacje i szybko wzrastające taryfy pocztowe.

60 PLN60 PLN
45570

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25 z obiegu pocztowego, I nakład - sygnatura VIII-1931, gwarancja Rzadkosz.

40 PLN40 PLN
45573

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, sygnatura XI-1931 krótka.

250 PLN260 PLN
45577

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN120 PLN
45581

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN130 PLN
45583

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

120 PLN120 PLN
45587

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - Gniezno, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

80 PLN80 PLN
45588

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - TORUŃ Stare Bramy, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

80 PLN80 PLN
45590

90 PLN95 PLN
45591

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN80 PLN
45621

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 1, nadruk typ II.

350 PLN485 PLN
45622

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 16, nadruk typ II.

350 PLN440 PLN
45623

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18, nadruk typ II.

350 PLN350 PLN
45624

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 11, nadruk typ I.

450 PLN460 PLN
45625

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 3, nadruk typ I.

450 PLN450 PLN
45626

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 10, nadruk typ I.

450 PLN460 PLN
45631

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II.

300 PLN270 PLN
45649

1936 zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936.

30 PLN30 PLN
45650

1937 koperta ze znakiem opłaty na przesyłki krajowe.

80 PLN80 PLN
45652

30 PLN30 PLN
45654

1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7.

20 PLN20 PLN
45661

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 10.

120 PLN260 PLN
45664

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 20.

100 PLN80 PLN
45665

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

220 PLN220 PLN
45666

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13.

180 PLN180 PLN
45667

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

200 PLN200 PLN
45668

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

200 PLN200 PLN
45670

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 23 - Polesie.

200 PLN350 PLN
45671

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

200 PLN200 PLN
45672

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków.

200 PLN285 PLN
45673

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 26 - Borysław.

200 PLN200 PLN
45674

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie.

200 PLN200 PLN
45675

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

200 PLN200 PLN
45676

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

200 PLN200 PLN
45677

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

200 PLN200 PLN
45678

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 32 - Pieniny.

200 PLN230 PLN
45680

1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5.

15 PLN15 PLN
45696

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 30+30 gr karta podwójna, dobry stan zachowania (delikatne przebarwienia).

120 PLN120 PLN
45701

40 PLN40 PLN
45706

60 PLN60 PLN