Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
21220 |
1920 całostka z hasłem propagandowym c. | 80 PLN | 80 PLN | |
21221 |
1920 całostka bez hasła propagandowego. | 50 PLN | 50 PLN | |
21227 |
1920 kartka do korespondencji zagranicznej. | 60 PLN | 71 PLN | |
21228 |
1920 całostka do korespondencji zagranicznej. | 50 PLN | 50 PLN | |
21234 |
1921 całostka do obrotu krajowego. | 50 PLN | 50 PLN | |
21240 |
1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego za 8+8 mk (Fi.100.-.) | 70 PLN | 70 PLN | |
21249 |
1923 pokwitowanie telegraficzne ze znakiem opłaty "duży orzeł" - 80 mk, na telegram wysłany 18 4 z miejscowości Posada Olchowska do Gliwic; walor w doskonałym stanie zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
21261 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 100 PLN | 100 PLN | |
21262 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 90 PLN | 90 PLN | |
21264 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 100 PLN | 100 PLN | |
21265 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
21266 |
1931 całostka z sygnaturą XI-1931druk rotograwiurą, ilustracja nr 30. | 90 PLN | 90 PLN | |
21267 |
1931 całostka z ilustracją nr 16 Gdynia Widok z Kamiennej Góry z obiegu pocztowego Nowy Bytom. | 80 PLN | 80 PLN | |
21268 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, Rynek St. Miasta, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta, dobry stan zachowania. | 120 PLN | 162 PLN | |
21269 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania. | 100 PLN | 124 PLN | |
21270 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
21272 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Wilna do Małych Sołecznik, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 30 PLN | |
21274 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa. | 120 PLN | 120 PLN | |
21276 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | 120 PLN | 100 PLN | |
21277 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | 120 PLN | 120 PLN | |
21279 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | 120 PLN | 120 PLN | |
21280 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | 120 PLN | 130 PLN | |
21284 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą. | 120 PLN | 100 PLN | |
21286 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 90 PLN | 90 PLN | |
21287 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 90 PLN | 157 PLN | |
21288 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 90 PLN | 123 PLN | |
21289 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 90 PLN | 132 PLN | |
21290 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, I nakład - sygnatura VIII-1931. | 90 PLN | 129 PLN | |
21295 |
1932 całostka druk w sprawach żywnościowych. | 30 PLN | 70 PLN | |
21297 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady po podlepkach. | 80 PLN | 80 PLN | |
21311 |
1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym z cytatem J. Piłsudskiego. | 40 PLN | 40 PLN | |
21334 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Rabki | 30 PLN | 30 PLN | |
21337 |
1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania. | 5 400 PLN | 5 400 PLN | |
21347 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, wysłana 27.VII.38 z Lublina do Otwocka; dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
21352 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego, Milanówek | 50 PLN | 50 PLN | |
21353 |
1937 uniwersytet we Lwowie, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania. | 4 400 PLN | 3 800 PLN | |
21355 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | 160 PLN | 160 PLN | |
21365 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań. | 160 PLN | 160 PLN | |
21368 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec, złamany prawy dolny narożnik. | 100 PLN | 100 PLN | |
21373 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z krótkim napisem "KARTA POCZTOWA" z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3. | 20 PLN | 20 PLN |