Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
9508 |
1934 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Wilno - alegoria oraz postać w masce przeciwgazowej i kombinezonie ochronnym, kasowany znaczek za 20 gr. w kolorze czerwonym. | 30 PLN | 30 PLN | |
9515 |
1935 Poczta szybowcowa, III Krajowe Zawody Szybowcowe w Ustjanowej, lot Ustjanowa - Lwów 28.IX, przewieziono 75 sztuk poczty, na odwrocie stemple odbiorcze, gwarancja Vaumund PP. | 400 PLN | 400 PLN | |
9536 |
1938 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Warszawa - alegoria, cięty znaczek beznominałowy na szarym papierze. | 30 PLN | 30 PLN | |
9574 |
1958 list poczty balonowej z Leszna. | 30 PLN | 260 PLN | |
9575 |
1958 list poczty balonowej z Osieczna. | 30 PLN | 30 PLN | |
9631 |
1973 jubileuszowy lot nad Warszawą (1923-1973) na Centrum Zdrowia Dziecka, koperta z dodatkowym znaczkiem poczty lotniczej. | 10 PLN | 10 PLN | |
9637 |
1981 lot okolicznościowy z okazji 60-lecia lotów linii AEROTAG. | 10 PLN | 10 PLN | |
9639 |
1985 okolicznościowy lot balonowy z okazji Dni Krakowa. | 15 PLN | 15 PLN | |
9641 |
1991 lot okolicznościowy z okazji 70. rocznicy III Powstania Śląskiego. | 10 PLN | 10 PLN | |
9648 |
1906-56, zestaw nalepek olimpijskich z różnych krajów i Olimpiad. | 300 PLN | 300 PLN | |
9666 |
1960 igrzyska olimpijskie w Rzymie, parka pozioma nalepek wydanych nakładem PKOL. | 30 PLN | 30 PLN | |
9688 |
1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie z podpisem Stanisława Marusarza. | 50 PLN | 50 PLN | |
9691 |
1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | 25 PLN | 25 PLN | |
9706 |
1983 Rok Święty, znaczek z Papieżem Janem Pawłem II na kopercie FDC poczty Księstwa Liechtenstein. | 20 PLN | 20 PLN | |
9707 |
1983 list z lotu papieża Jana Pawła II w drodze z pielgrzymki w Polsce z Krakowa do Rzymu, na odwrocie stempel watykański. | 15 PLN | 15 PLN | |
9733 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Warszawy, gwarancja Pelczar. | 180 PLN | 180 PLN | |
9737 |
1974 próba znaczka poczty Monako z podobizną Rainiera III, księcia Monako autorstwa Czesława Słani, odbitka z arkusika prób znaczka w różnych kolorach. | 100 PLN | 100 PLN | |
9738 |
1974 próba znaczka poczty Monako z podobizną Marii Cateriny Brignole de Condé, księżnej Monako autorstwa Czesława Słani, odbitka z arkusika prób znaczka w różnych kolorach. | 100 PLN | 100 PLN | |
9786 |
1970 nalepka okolicznościowa z okazji pogrzebu gen. Andersa. | 40 PLN | 40 PLN | |
9798 |
1980 pamiątkową winieta "LOTNICY POLSCY W BATTLE OF BRITAIN Czterdziestolecie 1940 1980 WYDANIE ZWIĄZKU FILATELISTÓW POLSKICH W WIELKIEJ BRYTANII". | 40 PLN | 40 PLN | |
9802 |
1981 pamiątkową winieta "40-ROCZNICA ZWIĄZKU HARCERSTWA POLSKIEGO w W.BRYTANII 40th anniversary of the po- lish scouts and girl guides association in grt. britain London SW17,15th.5.1981". | 40 PLN | 40 PLN | |
9813 |
1906 około, widokówka patriotyczna "Cieniom Okrzei" poświęcona Stefanowi Okrzei, członkowi Organizacji Bojowej PPS, który został aresztowany z udział w zamachu na znienawidzonego przez ludność Warszawy oberpolicmajstra Karla Nolkena, stracony na stokach Cytadeli, stał się symbolem walki niepodległościowej; rzadki walor w słabszym stanie zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
9864 |
1920 około, widokówka fabryki Francka w Skawinie. | 30 PLN | 30 PLN | |
9925 |
1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet V tomów pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania. | 320 PLN | 320 PLN | |
9927 |
1973 katalog Światowej Wystawy Filatelistycznej w Poznaniu, w katalogu miedzy innymi artykuł M. Bojanowicza o pierwszym polskim znaczku pocztowym, 424 strony, ilustracje. | 40 PLN | 40 PLN | |
10024 |
1955 NRD, Dzień Zwycięstwa, blok czysty. | 15 PLN | 15 PLN | |
10138 |
1964 ZSRR, olimpiada w Tokio, bardzo rzadki, numerowany tzw. "zielony" blok olimpijski z błędem "zdeformowany górny promień gwiazdki" (Mi.370 euro), bardzo dobry stan zachowania. | 800 PLN | 800 PLN |