Die neu Auktion wird bald beginnen

Ergebnisse

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
17419

1930 pokwitowanie telegraficzne z obiegu w Krakowie, sygnatura II-1928.

70 PLN60 PLN
17424

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

50 PLN50 PLN
17427

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno Kościół św.Anny, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

100 PLN100 PLN
17438

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego.

30 PLN30 PLN
17439

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka do korespondencji zagranicznej z ilustracją nr 15.

80 PLN80 PLN
17443

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 19 z obiegu pocztowego.

50 PLN50 PLN
17444

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14 z obiegu pocztowego.

50 PLN50 PLN
17471

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

10 PLN10 PLN
17472

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

10 PLN10 PLN
17474

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

20 PLN20 PLN
17514

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 8.

100 PLN100 PLN
17516

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 2.

100 PLN100 PLN
17518

1944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty zamek w Mirze z ilustracją nr 20, przedrukowano niewielką ilość tych całostek z odmiennym rozstawem kwadratów, doskonały stan zachowania, gwarancja Petriuk.

2 000 PLN1 700 PLN
17521

1945 całostka z napisem Łódź z nadrukiem, hasło propagandowe nr 3, karton kremowy.

160 PLN160 PLN
17522

1945 całostka z napisem Łódź z nadrukiem, hasło propagandowe nr 2, karton piaskowy.

160 PLN170 PLN
17523

1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 3, karton piaskowy.

130 PLN140 PLN
17524

1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 4, karton piaskowy.

130 PLN130 PLN
17536

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

150 PLN150 PLN
17547

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

45 PLN45 PLN
17558

1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem łódzkim.

60 PLN60 PLN
17559

1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem łódzkim.

60 PLN60 PLN
17562

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 1.

65 PLN65 PLN
17568

1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

60 PLN60 PLN
17592

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
17657

1974 Krajowa Loteria Pieniężna, karta z dodrukiem na odwrocie "P.S. 1.000.000 czeka na Ciebie - kup los Krajowej Loterii Pieniężnej"; dokładniej opisane w artykule H.Sufczyńskiego "Karty pocztowe z nadrukami Polskiego Monopolu Loteryjnego" Pomorskie Wiadomości Filatelistyczne 1/2004.

50 PLN50 PLN
17678

1984 karnet - Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84" we Wrocławiu, bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
17761

1936 Warszawa - Lwów - Hajfa; list do Tel Awiwu wysłany 27.X ze Lwowa, znaczki skasowane stemplem okolicznościowym "I LOT POCZTOWY Z POLSKI DO PALESTYNY" Lwów 2 (Myślicki 36 036 - stopień rzadkości C), dodatkowe okrągłe stemple lotnicze: z napisami hebrajskimi i znakiem LOT-u używany tylko dnia 27.X na przesyłkach do Palestyny (Myślicki 36 238 - stopień rzadkości C) i "PRZEWIEZIONO SAMOLOTEM" (Myślicki 36 237); na odwrocie pieczątka firmowa nadawcy "KSIĘGARNIA N.F.OTELSBERG Łódź Piotrkowska 26"; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

150 PLN150 PLN
17767

1937 list nadany pierwszym lotem na trasie Wilno - Helsinki.

150 PLN210 PLN
17774

1939 list do Warszawy przesłany I lotem na trasie Bejrut - Warszawa, nadany 2.III, dodatkowy stempel "1-er Service Aerien Beyrouth-Athenes-Varsovie 3 Mars 1939", przewieziony samolotem 3.III, dotarł do Warszawy 6.III, gdzie za doręczenie przesyłki na poste restante Poczta Polska doliczyła należność 10 gr; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

300 PLN250 PLN
17775

1939 list z pierwszego lotu na trasie Bejrut - Warszawa - Berlin.

200 PLN180 PLN
17780

1939 list przesłany pocztą pierwszego lotu na trasie Warszawa - Rzym, na odwrocie stempel odbiorczy.

140 PLN110 PLN
17802

1962 arkusik znaczków z przywieszkami do opłacania przesyłek szybowcowych z okazji zawodów narciarskich FIS w Zakopanem.

50 PLN50 PLN
17805

1962 arkusik nalepek poczty szybowcowej.

50 PLN50 PLN
17808

1963 arkusik nalepek poczty szybowcowej.

50 PLN50 PLN
17820

1971 lot balonem "Stomil" z okazji Dnia Znaczka, komplet 4 dekoracyjnych kopert z dodatkowymi znaczkami do przesyłek balonowych - każdy z inną przywieszką + kompletny czysty arkusik.

60 PLN50 PLN
17848

1982 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Hiszpanii, karnet ze zdjęciem reprezentacji Polski.

25 PLN25 PLN
17876

1963 wnętrze katedry w Uppsali - zeszycik niebieskich znaczków próbnych wydrukowanych w 1963 roku w ramach testów nowej maszyny umożliwiającej drukowanie trójbarwnych stalorytów, którą wprowadzono do eksploatacji w 1965 roku; prezentowany motyw wykorzystano przy wydaniu definitywnym z 1967 roku.

60 PLN60 PLN
17877

1964 bokserzy - komplet 23 nalepek stalorytniczych w formie znaczków przedstawiających sylwetki mistrzów świata w boksie rytowanych przez Czesława Słanię, doskonały stan zachowania.

180 PLN180 PLN
17886

1941 karta pocztowa z ilustracją Wejherowo (Neustadt Reichsgsau Danzig-Westpreußen) z sygnaturą 42-5-1-B22, czysta.

40 PLN30 PLN
17946

1985 karnet okolicznościowy z okazji 50. rocznicy śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego.

20 PLN20 PLN