19223 |
1919 wydanie krakowskie - ORYGINALNY OBIEG Z CHRZANOWA;, znaczek za 25/80 hal na prawidłowo opłaconym liście wysłanym 8.II z Chrzanowa do Warszawy, koperta firmowa Józef Melzer, na odwrocie datownik odbiorczy z 11-2; znaczki tego wydania, nawet najtańsze, użyte na przesyłkach z niefilatelistycznego obiegu (szczególnie listach), są bardzo rzadko spotykane (skart z Chrzanowa Fi.3000.-); dobry stan zachowania - koperta rozcięta na dole, na odwrocie wyliczenia i niewielkie przebarwienia; gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 2 600 PLN VERKAUFT | |
19224 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
19225 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
19226 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
19227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym stemplowany na kopercie z Cieszyna. | Fi.38No Mi.48K |
| 360 PLN | |
19228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.69, minimalny ślad podlepki, sygnowany ŚWIAT, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 200 PLN | |
19229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, ślady po przywarciu na gumie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.40 Mi.38 |
| 90 PLN | |
19230 |
| 140 PLN | |
19231 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, gwarancja Mikulski. | Fi.40 Mi.38 |
| 120 PLN | |
19232 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.62, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 150 PLN | |
19233 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera A w POCZTA - tzw.gwóźdź", poza mocnym śladem po podlepce w ładnym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.40 B Mi.38 |
| 800 PLN | |
19234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40B2 Mi.38 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
19235 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ślady po trzech podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.40B3 Mi.38 |
| 600 PLN | |
19236 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40No Mi.38K |
| 1 800 PLN | |
19237 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z usterką "uszkodzona prawa stopa litery A w POLSKA", duże podlepki, gwarancja i oznaczenie pozycji Miszczak. | Fi.41 Mi.39 |
| 80 PLN | |
19238 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein i Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
19239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
19240 |
| 80 PLN | |
19241 |
| 70 PLN | |
19242 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 72, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
19243 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
19244 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.41 Mi.39 |
| 60 PLN | |
19245 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
19246 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
19247 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
19248 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
19249 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 2, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 40 PLN | |
19250 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.64, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 70 PLN | |
19251 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.36, lekko przytarty na froncie, gwarancja i opis. | Fi.41 Mi.39 |
| 30 PLN | |
19252 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.28 (Fi.200.-), bardzo lekko zgięty narożnik i kropka nad rysunkiem, niska cena wywoławcza, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.41 Mi.39 |
| 100 PLN | |
19253 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.39 |
| 50 PLN | |
19254 |
| 60 PLN | |
19255 |
| 60 PLN | |
19256 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 Mi.40 |
| 40 PLN | |
19257 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 65, gwarancja i oznaczenie. | Fi.41 Mi.40 |
| 40 PLN | |
19258 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.31 "uszkodzone obie litery P", lekki ślad podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.41 B Mi.39 |
| 100 PLN | |
19259 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Taipale. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 90 PLN | |
19260 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja Łaszkiewicz, Mikstein. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 100 PLN | |
19261 |
| 75 PLN | |
19262 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.41B1 Mi.39 |
| 80 PLN | |