Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
36311 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b No Mi.22bK |
| 900 PLN | |
36312 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 600 PLN | |
36313 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |
36314 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 000 PLN | |
36315 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 340 PLN | |
36316 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 550 PLN | |
36317 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 180 PLN | |
36318 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 220 PLN | |
36319 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 12 3/4, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23a Mi.23A |
| 60 PLN VERKAUFT | |
36320 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
36321 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN VERKAUFT | |
36322 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
36323 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23a Mi.23A |
| 60 PLN VERKAUFT | |
36324 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja. | Fi.23a Mi.23a |
| 3 600 PLN | |
36325 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 700 PLN | |
36326 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 300 PLN | |
36327 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 100 PLN | |
36328 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 300 PLN | |
36329 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 140 PLN | |
36330 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann. | Fi.23b Mi.23B |
| 50 PLN | |
36331 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 280 PLN | |
36332 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 160 PLN | |
36333 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.23b Mi.23B |
| 70 PLN VERKAUFT | |
36334 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23b Mi.23B |
| 200 PLN | |
36335 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
36336 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
36337 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
36338 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
36339 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
36340 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
36341 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
36342 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
36343 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
36344 |
1918 drugie wydanie lubelskie, bardzo rzadka niekatalogowana makulatura znaczka za 45/60 hal. z dużym przesunięciem nadruku i zamazana farbą drukarską na całej powierzchni; co niespotykane ze względu na brak znaczków formalnie zaliczono makulaturę do ogólnego nakładu, choć tak mocno uszkodzonych nadruków nie spotyka się na listach, gwarancja. | Fi.24 Mk |
| 1 600 PLN | |
36345 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym i po stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndw Mi.24DD |
| 500 PLN | |
36346 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem jednym normalnym, drugim na stronie gumowanej, właściwy nadruk z błędem "litera A w POLSKA krótsza", znaczek ząbkowany 12½ : 12¾, fotoatest. | Fi.24Ndw B2 Mi.24DD |
| 500 PLN | |
36347 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 70 PLN | |
36348 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.24No Mi.24K |
| 120 PLN | |
36349 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 300 PLN | |
36350 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz. | Fi.24No Mi.26K |
| 200 PLN | |