Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 96. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
43374

1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp129
10 PLN
43375

1951 Propaganda PKO, na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

Fi.Cp130
15 PLN
43376

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
43377

1951 całostka z hasłem propagandowym banku PKO z usterką "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130s
40 PLN
43378

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.150.-).

Fi.Ck13
120 PLN
43379

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.210.-).

Fi.Ck14a
180 PLN
43380

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
43381

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
43382

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
43383

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
43384

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23.

Fi.Cp132
20 PLN
43385

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b.

Fi.Cp132
20 PLN
43386

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23.

Fi.Cp132
20 PLN
43387

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 22 i 23.

Fi.Cp132
20 PLN
43388

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 21b i 23

Fi.Cp132
20 PLN
43389

1952 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 19 i20b.

Fi.Cp132
20 PLN
43390

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
43391

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp133
10 PLN
43392

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", klapa ostro zakończona, hasło propagandowe H; wysłana 13.-8.56 z miejscowości Suchacz do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14I
80 PLN
43393

1953 PODWÓJNY DRUK - spektakularny błąd do tej pory niekatalogowany!!! koperta "Elektrownia w Jaworznie" za 45+15 gr z napisem "CENA 70 GR" z hasłem propagandowym C; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ck16 Dp
4 500 PLN
VERKAUFT
43394

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe G; dobry stan zachowania (na odwrocie niewielkie ślady podlepek).

Fi.Ck16I
80 PLN
43395

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.510.-).

Fi.Ck16I
400 PLN
43396

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

Fi.Ck18a
250 PLN
43397

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
43398

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
43399

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
43400

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
43401

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
43402

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp135
10 PLN
43403

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
10 PLN
43404

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

Fi.Cp136
10 PLN
43405

1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", sygnatura VI-1954, czysta.

Fi.Ck19
24 PLN
VERKAUFT
43406

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 19 (PZŁ Warszawa) na części karty na odpowiedź z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 7.8.55 z Ustki do miejscowości Lubogoszcz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
50 PLN
43407

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu z Krakowa.

Fi.Cp136
20 PLN
43408

1955 kartka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą III.52 z nadrukiem nowej wartości typ 19 wysłana z Warszawy z kasownikiem okolicznościowym Wyścigu Pokoju.

Fi.Cp132
20 PLN
43409

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk(Fi.83.-).

Fi.Cp141-44
80 PLN
43410

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
30 PLN
43411

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta.

Fi.Ck21
24 PLN
VERKAUFT
43412

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
43413

1957 rocznik obejmujący 5 całostek.

Fi.Cp145-9
40 PLN