29761 |
1944 Wydanie na Fundusz Kultury Generalnego Gubernatorstwa, znaczek za 30 gr z błędem na poz.35 lub 40 "biały klin powyżej H w REICH". | Fi.122 B2 Mi.122 II |
| 50 PLN | |
29762 |
1944 5 rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł na poleconej karcie pocztowej wysłanej 26.10 w pierwszym dniu obiegu z Krakowa do Radomia, znaczek unieważniony kasownikiem okolicznościowym; dwa kasowniki odbiorcze Radomia z 28.10 i 30.10; bardzo wysoka wycena katalogowa! walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.125 |
| 1 200 PLN | |
29763 |
1944 kartka z pierwszego dnia obiegu znaczka z okazji 5-lecia GG. | Fi.125 |
| 60 PLN | |
29764 |
| 480 PLN | |
29765 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, dwie odmiany znaczka za 10+10 zł na kopertach ostemplowane okolicznościowo 26.10 w Krakowie w pierwszym dniu obiegu. | Fi.125; 38 |
| 400 PLN | |
29766 |
| 150 PLN | |
29767 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł ząbkowany, arkusik - sektor 1, słabszy stan zachowania (prawy górny róg złamany, w trzech miejscach niewielkie przywarcia na gumie) - cena samych znaczków Fi.560.-. | Fi.125a |
| 400 PLN | |
29768 |
| 250 PLN | |
29769 |
1944 całostka GG użyta miejscowo w Wiedniu, osobliwe. | Fi.Cp9 |
| 100 PLN | |
29770 |
1944 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Raciechowicach przez Myślenice, stempel pośrednictwa. | Fi.Cp9 |
| 80 PLN | |
29771 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką występującą w części nakładu "kropka pod K i strzaskana lewa nóżka litery R w POSTKARTE", czysta. | Fi.Cp9c Mi.P12/03 |
| 100 PLN | |
29772 |
1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z błędem; czysta (Fi.120 euro). | Fi.Cp9c B |
| 80 PLN | |
29773 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
29774 |
| 150 PLN VERKAUFT | |
29775 |
1944 portret Hitlera - karta pocztowa, wysłana 28.XI z urzędu Kraków 20 do miejscowości Wojkowitz Komorne (Wojkowice Komorne), dobry stan zachowania (Fi.60,- Mi.40 euro). | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
29776 |
1944 kartka z Milanówka do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
29777 |
1944 kartka z nadrukiem na polskiej przedwojennej całostce wydania dla wysyłkowego biura filatelistycznego w Krakowie z obiegu pocztowego, na odwrocie tekst XX, Fischer 3.000,- zł, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Fcp5BII |
| 1 200 PLN | |
29778 |
| 1 500 PLN | |
29779 |
| 6 000 PLN | |
29780 |
| 1 400 PLN | |
29781 |
1944 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list polecony z Czech wysłany 23.III z miejscowości Mnichovo Hradiště (Münchengrätz) do Dąbrowy, na odwrocie nalepki propagandowe Klubu Czeskich Turystów i kasowniki odbiorcze; dekoracyjna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 50 PLN | |
29782 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z Dunajca do Krakowa. | |
| 40 PLN | |
29783 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Szaflary do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
29784 |
| 40 PLN | |
29785 |
| 40 PLN | |
29786 |
| 40 PLN | |
29787 |
| 40 PLN | |
29788 |
| 50 PLN | |
29789 |
1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie. | |
| 200 PLN | |
29790 |
2018 biuletyn niemieckiej grupy ArGe Generalnego Gubernatorstwa, 103 strony, kolorowe ilustracje. | |
| 70 PLN | |