Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
10172 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |
10173 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
10174 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 220 PLN | |
10175 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
10176 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 1 000 PLN | |
10177 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
10178 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
10179 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 600 PLN | |
10180 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |
10181 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 000 PLN | |
10182 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b No Mi.22bK |
| 900 PLN | |
10183 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 340 PLN | |
10184 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 550 PLN | |
10185 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 180 PLN | |
10186 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 220 PLN | |
10187 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 12 3/4, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23a Mi.23A |
| 60 PLN | |
10188 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
10189 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
10190 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
10191 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja. | Fi.23a Mi.23a |
| 3 600 PLN | |
10192 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 700 PLN | |
10193 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 300 PLN | |
10194 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 140 PLN | |
10195 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann. | Fi.23b Mi.23B |
| 50 PLN | |
10196 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 280 PLN | |
10197 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 160 PLN | |
10198 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.23b Mi.23B |
| 70 PLN | |
10199 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
10200 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
10201 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
10202 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
10203 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
10204 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
10205 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
10206 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
10207 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
10208 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem na zagniecionym papierze - w efekcie nominał w połowie zamiast na dole znaczka oraz miejscowe braki nadruku, bardzo ciekawe, ze względu na brak znaczków nawet tak uszkodzone zaliczono do nakładu i skierowano do eksploatacji, gwarancja Schmutz. | Fi.24 MK |
| 320 PLN VERKAUFT | |
10209 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym i po stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndw Mi.24DD |
| 500 PLN | |
10210 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 70 PLN | |
10211 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |