6774 |
1984 Inauguracja XVIII Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku, koperta z kasownikiem okolicznościowym (Witold Małcużyński). | Fi.2566 Mi.2714 |
| 10 PLN | |
6775 |
1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125(81); Fi.55,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 60 PLN | |
6776 |
1984 kompletny rocznik. | Fi.2751-2811, bl.124-5 Mi.2899-2959, Bl.94-95 |
| 50 PLN | |
6777 |
1984 wystawa filatelistyczna Hiszpania 84, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 8". | Fi.2764B1 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
6778 |
1984 "BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA PRL - RFN", znaczek na dekoracyjnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 14.11 w Poznaniu; koperta maksimum. | Fi.2772 Mi.2920 |
| 20 PLN | |
6779 |
1984 głowy wawelskie (II) znaczki za 5 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.2777 Mi.2925 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
6780 |
| 300 PLN | |
6781 |
| 100 PLN | |
6782 |
1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, "podwójna linia uda", gwarancja i opis Walocha. | Fi.bl.124 Mi.Bl.94 |
| 25 PLN | |
6783 |
1984 blok podziemnej poczty Solidarności. | |
| 25 PLN | |
6784 |
1984 znaczek podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6785 |
1984 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 30 PLN | |
6786 |
1984 wydawnictwa podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
6787 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6788 |
| 15 PLN | |
6789 |
| 15 PLN | |
6790 |
1984 znaczek poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6791 |
| 15 PLN | |
6792 |
1984 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 10 PLN | |
6793 |
| 25 PLN | |
6794 |
1984 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 35 PLN | |
6795 |
| 20 PLN | |
6796 |
1984 ulotka podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6797 |
| 15 PLN | |
6798 |
1984 wydawnictwo poczty Solidarności Walczącej. | |
| 25 PLN | |
6799 |
1984 znaczek poczty polowej Solidarności Małopolska. | |
| 45 PLN | |
6800 |
| 20 PLN | |
6801 |
| 230 PLN | |
6802 |
1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 70 PLN | |
6803 |
1985 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z lekko zdwojonym drukiem i przesuniętą perforacją. | Fi.2812MK Mi.2960 |
| 20 PLN | |
6804 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
6805 |
| 60 PLN | |
6806 |
| 80 PLN | |
6807 |
| 40 PLN | |
6808 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6809 |
| 25 PLN | |
6810 |
| 25 PLN | |
6811 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
6812 |
| 15 PLN | |
6813 |
| 15 PLN | |