42316 |
Najnowsza edycja (38. nakład) wzornika kolorów do katalogu Michel, 61 stron. 1056 odcieni. Stan: nowy, cena katalogowa 89 Euro. | |
| 230 PLN | |
42317 |
1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania. | |
| 60 PLN | |
42318 |
1947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron. | |
| 15 PLN | |
42319 |
1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa. | Mi. |
| 40 PLN | |
42320 |
1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony. | |
| 80 PLN | |
42321 |
2016 katalog Michel tom Europa wschodnia, w tym Polska, Rosja, Ukraina itd., 1150 str., twarda oprawa, kolorowa edycja. | |
| 170 PLN | |